Curzu Zdraví a Rehab

Zásady ochrany osobních údajů

  • Domů
  • Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Respekt k soukromí našich uživatelů je pro nás na webu Curzu Zdraví a Rehab zásadním předpokladem poskytování kvalitních služeb. Při návštěvě a využívání našich webových stránek může dojít ke zpracování Vašich osobních údajů. Tento dokument slouží jako zásady ochrany osobních údajů a má za cíl Vás informovat o tom, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaká jsou Vaše práva. Důraz kládeme na transparentní a zodpovědný přístup k ochraně osobních informací našich uživatelů. Respektujeme a chráníme vaše právo na soukromí a v souladu s platnými právními předpisy, zejména Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), jsme přijali veškerá nezbytná opatření k zabezpečení vašich osobních dat. Zásady ochrany osobních údajů se vztahují na všechny naše uživatele bez výjimek.

Shromažďování a využití osobních údajů

Zpracováváme osobní údaje, které nám poskytnete při využívání našich služeb, například při registraci na webu, vyplnění kontaktního formuláře nebo odběru novinek. Shromažďované informace mohou zahrnovat vaše jméno, e-mailovou adresu, adresu bydliště, telefonní číslo a další osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb. Všechny tyto informace jsou zpracovány s nejvyšší možnou péčí a chráněny proti zneužití. Osobní data jsou používána výhradně pro účely, pro které byla poskytnuta, a nejsou bez vašeho výslovného souhlasu sdílena s třetími stranami. Ujistěte se, že informace, které nám poskytujete, jsou pravdivé a aktuální, aby nedošlo k případným nejasnostem nebo problémům při poskytování našich služeb.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoliv požadovat přístup k Vašim osobním údajům, opravu nebo výmaz vašich údajů, omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, stejně jako právo na přenositelnost údajů. Veškeré tyto požadavky nám můžete zaslat prostřednictvím e-mailu na adresu [email protected]. Budeme se věnovat každému požadavku s náležitou péčí a bez zbytečného odkladu. Zaručujeme Vám právo být informováni o zpracování Vašich osobních údajů a zároveň máte právo se obrátit na dozorový úřad, pokud s naším zpracováním osobních údajů nebudete souhlasit.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení Vašich osobních dat je pro nás prioritou. Využíváme pokročilé technologické a organizační opatření k ochraně osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, ztrátou nebo zničením. Tyto opatření jsou průběžně aktualizovány a posilována dle nejnovějších trendů v oblasti bezpečnosti. Veškeré osobní údaje jsou uloženy na bezpečných serverech a jsou dostupné pouze oprávněným osobám s přísnými protokoly přístupu.

Kontakt

Pokud máte otázky nebo připomínky týkající se ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected]. Jsme tu pro Vás, abychom zodpověděli veškeré Vaše dotazy a poskytli Vám potřebnou asistenci. Kontaktní informace majitele webu jsou: Tomáš Novotný, Divadelní 9, 301 00 Plzeň, Česká republika.

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Jsem expert na rehabilitaci a mám silný zájem o zdraví a zdravou stravu. Svůj odborný názor a rady často sdílím ve svých článcích, které píši o všem, co souvisí s těmito tématy. S manželkou Monikou žijeme v Plzni a máme dvě děti - Jana a Mirku. Ve svém volném čase jsem vášnivý fotograf a rád se věnuji turistice.

Napsat komentář