Curzu Zdraví a Rehab

O nás

O Curzu Zdraví a Rehab

Web Curzu Zdraví a Rehab byl založen s vizi napomáhat lidem k lepší kvalitě života prostřednictvím profesionálních rad a informací v oblasti rehabilitace a zdravého životního stylu. Vážíme si důvěry našich čtenářů a snažíme se nabízet obsah, který je aktuální, ověřený a prakticky využitelný. Naše články a návody jsou pečlivě připravovány týmem odborníků a redaktorů, kteří se specializují na různé oblasti zdravotní péče.

Filozofie a mise

Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat informace, které pomáhají lidem v jejich každodenním usilování o zdraví a pohodu. Celý náš tým sdílí společnou misi - napomáhat lidem pochopit, jak mohou prostřednictvím různých metod rehabilitace a změn životního stylu významně ovlivnit své zdraví. Věříme v prevenci jako klíč k dlouhodobému zdraví a vzděláváme v oblastech jako jsou správné stravovací návyky, fyzická aktivita a psychická rovnováha.

Zakladatel a tým

Zakladatel stránek, Tomáš Novotný, je dlouholetým odborníkem na rehabilitaci a fyzickou terapii. Spolu se svým týmem terapeutů, výživových poradců a wellness specialistů pracuje neúnavně na tom, aby čtenáři byli neustále informováni o nejnovějších trendech a metodách ve světe zdraví. Naše redakce dbá na to, aby všechny informace byly aktuální, vědecky podložené a prezentované srozumitelnou formou pro každého, kdo se o zdraví zajímá.

Tomáš Novotný

Tomáš Novotný

Jsem expert na rehabilitaci a mám silný zájem o zdraví a zdravou stravu. Svůj odborný názor a rady často sdílím ve svých článcích, které píši o všem, co souvisí s těmito tématy. S manželkou Monikou žijeme v Plzni a máme dvě děti - Jana a Mirku. Ve svém volném čase jsem vášnivý fotograf a rád se věnuji turistice.

Napsat komentář